Program de lucru al primariei

Luni-Vineri: 08-16

Graficul sedintelor comisiilor de specialitate

Comisia de specialitate

Data si ora sedintei

1. Comisia pentru activitatea economic financiara

Vineri - ora 16:15

2. Comisia pentru invatamant, sanatate si familie

Vineri - ora 15:15

3. Comisia pentru administratia publica, juridica si de disciplina

Vineri - ora 14:15

1.Comisia pentru activitate economic-financiara, amenajarea teritoriului si urbanism, agricultura, gospodarire comunala, protectia mediului si turism.

2.Comisia pentru invatamant, sanatate si familie, activitate socio-culturala, culte, munca si protectie sociala, protectie copii, tineret si sport.

3.Comisia pentru administratie publica, juridica si de disciplina, apararea ordinii si linistii publice, a drepturilor cetatenilor.